+380(95)6146520
+380(68)9364021


GPS: 50.879535,30.095673
с.Феневичі, Київська обл.

СТАВОК ВІДКРИТО ДЛЯ АМАТОРСЬКОЇ ТА СПОРТИВНОЇ РИБОЛОВЛІ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ. 

 

Час риболовлі - повний світловий день  та добова, щоденно без вихідних.
Після 22.00 рибальське спорядження (вудки, спінінги та ін..), що знаходяться у водоймі будуть конфісковуватися!!!!! уповноваженими на те особами, за винятком тих хто прибув та придбав добовий квиток .

 

 Лов риби повинен здійснюватися лише в спеціально відведених місцях.

Після прибуття на територію відвідувач зобов'язаний оформити квиток, в якому вказується ім'я та прізвище, номер авто, кількість людей, номер сектору вилову та оплата за рибалку а також розписатись у журналі відвідувачів про ознайомлення з Правилами поведінки на території. По закінченню риболовлі відвідувач зобов'язаний представити вилов для звішування , а також  у разі необхідності транспортний засіб для огляду охороні водойми,.

 

 При здійсненні промислу водних живих ресурсів дозволяється використовувати на одну особу не більше трьох попловочних вудок

або двох вудок дальнього закиду чи спінінгів з годівницями. Кількість гачків на одиниці рибальського спорядження не повинна перевищувати 3 (трьох) штук.

 

 

 Максимальний вилов риби на одну особу становить 3 кг. 

За умови якщо вилов риби більше 3 кг. риболов купує другий квиток або проводиться оплата з розрахунку 65 грн./кг. або надлишковий вилов випускається в ставок в непошкодженому стані. Короп від 3 до 5 КГ - 70 грн/кг, короп від 5 до 7 КГ - 120 грн/кг, короп від 7 до 10 кг -  180 грн/кг, короп від 10 кг  - 250 грн/кг.

 

 При вилові рибалкою маточного поголів’я риби вагою більше від 3 кг:

Особини вагою до 1 кг та понад 2 кг, він зобов'язаний обов’язково відпускаються у водойму в живому та непошкодженому стані. Подію обов’язково повинен зафіксувати уповноважений на те працівник. При цьому рибалка отримує безкоштовний квиток на право риболовлі та фото на пам’ять з виловленим екземпляром риби.

 

Кожен відвідувач зобов'язаний дотримуватися чистоти на території та в секторі вилову

 бережно відноситься до майна водойми та дотримуватись встановлених правил безпеки на водоймах. Забороняється чистити рибу на вимостках, бесідках та на території не у відведеному місті. В разі пошкодження інвентарю або меблів, які взяті на прокат або знаходяться на території їх вартість відшкодовується у відповідності до прейскуранту.  

 

 В разі невдалої риболовлі (улов менше норми, відсутність улову) кошти за квиток не повертаються.

Особливо звертаємо увагу на те, що товариство надає можливість лову риби, але не гарантує її вилов. Все залежить від вміння, майстерності та удачі.

 

  У разі нещасного випадку, під час риболовлі, за медичною допомогою звертатися до працівників охорони та адміністрації.
   Стоянка автомобілів на території дозволяється лише на спеціально відведених майданчиках.
За неправильну парковку автомобілів та наслідки, пов’язані з цим, відповідальність несуть власники автотранспорту.